Relacja z Konferencji - „Społeczna odpowiedzialność biznesu w przedsiębiorstwach województwa zachodniopomorskiego”

2016-05-31 19:06:55

 

W dniu 10 maja 2016 r., o godz. 10.00, na Wydziale Nauk Ekonomicznych i Zarządzania odbyła się zorganizowana przez  Koło Naukowe Organizacji i Zarządzania „Inicjatywa” konferencja „Społeczna odpowiedzialność biznesu w przedsiębiorstwach województwa zachodniopomorskiego”. Celem konferencji było przedstawienie dobrych praktyk z zakresu społecznej odpowiedzialności realizowanych przez firmy działające w naszym regionie oraz wymiana opinii i doświadczeń związanych z CSR.

W konferencji udział wzięło około 100 osób: przedstawiciele trzech, bardzo aktywnych w zakresie społecznej odpowiedzialności, firm: Magda Olejnik z firmy Fosfan S.A. (Laureat Plebiscytu Równa Firma), Joanna Dudek i Kinga Parasiak z Bridgestone Stargard Sp. z o.o. oraz Paulina Pilawska, z firmy COPERNICUS Sp. z o.o., Dziekan Wydziału Nauk Ekonomicznych i Zarządzania – prof. zw. dr hab. Waldemar Tarczyński, Prodziekan ds. studenckich – dr hab. prof. US Małgorzata Łatuszyńska, Dyrektor Wydziału Obsługi Inwestorów i Biznesu - Aleksander Buwelski, Ada Zielińska Podinspektor ds. po
zyskiwania inwestorów, a także pracownicy naukowi i studenci.

Podczas konferencji zaprezentowano szerokie spektrum działań w zakresie społecznej odpowiedzialności realizowanych przez zachodniopomorskie przedsiębiorstwa oraz podjęto interesującą dyskusję na temat aktywności firm w różnych obszarach: społeczeństwa, pracowników, środowiska i rynku.

Konferencja została objęta patronatami: Prezydenta Miasta Szczecin, Rektora Uniwersytetu Szczecińskiego, Marszałka Województwa Zachodniopomorskiego oraz Głosu Szczecińskiego.

« powrót
Własna strona www za darmo - sprawdź