Społeczna odpowiedzialność biznesu w teorii i praktyce

2017-05-04 18:32:47

Społeczna odpowiedzialność biznesu w teorii i praktyce to tytuł monografii,która jest jednym z efektów konferencji zatytułowanej "Społeczna odpowiedzialność biznesu w przedsiębiorstwach województwa zachodniopomorskiego". Odbyła się ona 10 maja 2016 roku na Wydziale Nauk Ekonomicznych i Zarządzania Uniwersytety Szczecińskiego. Wzieło w niej udział ponad 100 osób m.in.: studenci,doktoranci,praktycy biznesowi oraz przedstawiciele świata nauki. Celem konferencji było zaprezentownie dobrych praktyk, wymiana poglądów i doświadczeń związanych z CSR.

 

W spotkaniu wzieły udział, jak również aktywnie zaprezentowały się trzy przedsiębiorstwa działające na terenie województwa zachodniopomorskiego: Fosfan S.A.- producent wysokiej jakości nawozów rolniczych, Bridgestone Stargard sp. z o.o.- producent opon i wyrobów gumowych oraz Copernicus sp. z o.o.- producent wstrzykiwaczy do insuliny. 

 

Na załączonej fotografii przedstwiona jest publikacja, która jest efektem powyższej konferencji. Autorami są studenci, doktoranci oraz absolwenci Wydziału Nauk Ekonomicznych i Zarządzania Uniwersytetu Szczecińskiego, a także członkowie Koła Naukowego Organizacji i Zarządzania "Inicjatywa". 

 

Jest to dla nas ogromny sukces jako członków Koła mogąc pochwalić się efektami naszego zaangażowania i pracy,a także przyczyniając się do przybliżenia tak ważnej koncepcji "społecznej odpowiedzialności biznesu". 

« powrót
Tworzenie stron internetowych - Kreator stron WW