„Ambitni, Innowacyjni, Przedsiębiorczy- Aktywne Budowanie Kariery”- Warsztaty

2014-10-23 14:43:51

Dnia 22 października mieliśmy okazję uczestniczyć w kolejnych warsztatach organizowanych przez nasze koło naukowe „Inicjatywa” z cyklu „Zarządzanie w praktyce”, którego myślą przewodnią było hasło „Ambitni, Innowacyjni, Przedsiębiorczy- Aktywne Budowanie Kariery”. Warsztat poprowadziła przesympatyczna Pani Monika Smoguła i Iza Raulin z Akademickiego Biura Karier US.       

Na początku spotkania każdy z uczestników miał za zadanie określić co chciałby osiągnąć w swoim życiu i w jaki sposób chciałby aby te konkretne warsztaty pomogły mu osiągnąć swoje cele. Okazało się, że oczekiwania uczestników zostały satysfakcjonująco zaspokojone. Dowiedzieliśmy się między innymi jakie oczekiwania mają pracodawcy wobec swoich potencjalnych pracowników oraz jak należy się przygotować do aplikowania na dane stanowisko, gdzie należy się udać w celu sprawdzenia swoich umiejętności miękkich i w jaki sposób są one weryfikowane podczas rozmowy rekrutacyjnej. Ponadto otrzymaliśmy olbrzymią motywację do uczestniczenia w praktykach oraz stażach, a także kursach językowych organizowanych przez Akademickie Biuro Karier i nie tylko.
Myślę, że po tym warsztacie każdy uczestnik ma świadomość iż tylko nasze osobiste chęci i działania w kierunku ich realizacji mogą wskazać nam drogę do sukcesu i ukierunkować naszą własną, indywidualną ścieżkę kariery i rozwoju.

Wszystkim bardzo dziękujemy za wzięcie udziału i zachęcamy do uczestnictwa w kolejnych warsztatach, o których dowiecie się więcej już wkrótce.

 

Więcej informacji o ABK znajdzież tutaj.

 

Zapraszamy do galerii.

« powrót
Własna strona www za darmo - sprawdź