W aktualnym składzie "Inicjatywa" to studenci różnych kierunków studiów, całkowicie odmienne pasje, a tym bardziej charaktery.

Każdy ma swoje zdanie, każdy chce przeforsować swój pomysł. Jednak mimo tych różnic potrafimy stworzyć coś wspólnego, coś co pozwala spędzać nam razem czas.

Opiekunem naszego koła jest dr hab. prof. US Katarzyna Gadomska-Lila.


To INICJATYWA pozwala nam zrozumieć, że studia to nie tylko teoria, ale też praktyka. 

Zapraszamy do zapoznania się z krótkimi informacjami na nasz temat.

PATRYCJA TYCZYŃSKA - PREZES

Jestem na IV roku Zarządzania. Dzięki wiedzy zdobytej na studiach, mogę rozwijać swoje umiejętności. Do obszarów moich zainteresowań należą innowacje, a także zasoby ludzkie. Działalność w Kole pozwala mi na bycie częścią wielu świetnych inicjatyw, a także na poznaniu ciekawych ludzi. Wolne chwile spędzam z przyjaciółmi
LIDIA NOWAK - SEKRETARZ

Jestem studentką Zarządzania. Dołączyłam do Inicjatywy trzy lata temu z chęcią do działania. Interesuję się zarządzaniem zasobami ludzkimi, społeczną odpowiedzialnością biznesu. W wolnych chwilach lubię słuchać muzyki i czytać książki. Lubię współpracować z ludźmi.
MAGDALENA GRUBA 

Studiuję na kierunku zarządzanie. Poza kołem naukowym występuje w teatrze amatorskim, od czasu do czasu też śpiewam i gram na gitarze. Dlaczego dołączyłam do "Inicjatywy"? Po prostu nie lubię siedzieć w miejscu, tylko działać!" 
ALICJA CHOJNACKA

Jestem studentką drugiego roku Zarządzania studiów licencjackich. Dołączyłam do koła, aby móc się rozwijać i poszerzać swoją wiedzę. Uważam, że w życiu najważniejsze jest pozytywne nastawienie, chęć dążenia do celu oraz uśmiech ;). Wolne chwile poświęcam pracy i przyjaciołom. Rozwijam także swoją pasję jaką jest taniec, a wieczorami relaksuję się czytając dobrą książkę.
ANIA KATARZYNA SZYMONIAK

Od urodzenia cierpię na muzykę, w każdej postaci. Interesuję się kulturą
Francji, kulturą żydowską, historią powszechną, głównie okresem II  wojny światowej... Uwielbiam pracę z ludźmi, wspieram każdą  inicjatywę dążącą do samorealizacji i doskonalenia. Ukończyłam studia na poziomi licencjatu na Wydziale Zarządzania i Ekonomiki Usług, 
KACPER KURDYŁA 

Jestem studentem na kierunku zarządzanie. Oprócz managementu, interesuję się także gastronomią oraz w pewnym stopniu polityką. Dołączyłem do Inicjatywy, ponieważ wierzę, że dzięki niej będę mógł poszerzyć horyzonty, współpracować z interesującymi oraz sympatycznymi ludźmi, ale także, oprócz teoretycznego studiowania działać praktycznie.
NATALIA MIKULSKA

Jestem studentką I roku studiów magisterskich na kierunku Zarządzanie oraz III roku Ekonomii. Moje zainteresowania skupiają się wokół szeroko pojętego zarządzania, z którym chciałabym związać swoją zawodową przyszłość. Podstawowe wartości, które cenię w życiu to rodzina i przyjaciele - to właśnie im poświęcam swój wolny czas.Ponadto lubię czytać książki, słuchać muzyki i podróżować.
MARIA WIECZOREK 

Studiuję Zarządzanie na czwartym roku. Interesuje się pracą zespołową i przywództwem. Lubię uczyć się języków i podróżować - pod tym względem szczególnym uznaniem darzę Finlandię oraz Francję.
EWELINA ŚRODA

Studiuję Finanse i Rachunkowość oraz od niedawna kierunek ekonomiczno -prawny. Lubię wyzwania, dlatego zdecydowałam się na uczestnictwo w kole Inicjatywa. Mam nadzieję, że pozwoli mi to na osobisty rozwój oraz umożliwi poznanie nowych ludzi. Jestem osobą otwartą która lubi pracę w grupach.
Tworzenie stron internetowych - Kreator stron WW